O Firmie

Jesteśmy firmą zajmującą się głównie sprzedażą i układaniem kostki brukowej w której wiedza i profesjonalne podejście do każdej inwestycji oraz stosowanie najwyższej jakości materiałów pozwala na stworzenie nam wyjątkowo trwałych i estetycznych konstrukcji nawierzchni betonowych bądź granitowych. Naszą ofertę zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i gustów klientów.
 
Oferujemy Państwu kostkę brukową i galanterię betonową renomowanych firm (Libet , Polbruk , Jadar , Semmelrock , Certus) w wszystkich dostępnych kształtach i kolorach, jak również świadczymy szeroką gamę usług , włącznie z odwodnieniami terenów z wód opadowych, drenaże, studnie chłonne, kucie i wywóz elementów betonowych, roboty ziemne, kompleksowy montaż ogrodzeń oraz inne prace ogólnobudowlane.
 
Dzięki doświadczeniu przeszkolonych pracowników podejmiemy się wykonania prac trudnych i nietypowych. Wykorzystanie specjalistycznego sprzętu oraz sprawna organizacja sprawia, iż prace budowlane przeprowadzane są szybko i profesjonalnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom bardzo atrakcyjne ceny.
 
Podpisujemy umowy z każdym klientem, a na nasze realizacje udzielamy 3-letniej gwarancji.
 
Zapraszamy do współpracy.

 
Wszystkie prawa zastrzeżone © DECO-BRUKDomofonyProjekt i wykonanie: HEDEA.pl